לוגו אדם טבע ודין

אדם טבע ודין משיק פודקאסט חדש

עורכי הדין של הסביבה מדברים על חקיקה בישראל, משבר האקלים, ומה שביניהם.

אנחנו נרגשים ונרגשות להציג את הפודקאסט החדש שלנו: אקלים פוליטי – עורכי הדין של הסביבה מדברים על חקיקה בישראל, משבר האקלים ומה שבניהם.

לפרק הראשון אירחנו את ח"כ אלון טל, שעות ספורות לפני שנודע לחבר הכנסת מהמחנה הממלכתי שהוא לא יהיה בכנסת הבאה, כי ראש המפלגה שלו, בני גנץ, הדיח אותו למקום ה-24 הוא הגיע לפודקאסט הראשון של אדם טבע ודין וסיפר על פעילותו בכנסת למען הבריאות והסביבה.

הפודקאסט של אדם טבע ודין יעסוק בהשלכות החמורות של משבר האקלים על ישראל. בניגוד למה שסיפרו לנו, זה לא נכון שישראל היא מדינה קטנה שלא תורמת למשבר הגלובלי. ישראל היא מדינה מזהמת שסובלת ממשבר סביבתי חמור  והשלכות משבר האקלים צפויות להשפיע על כל אחד ואחת מאיתנו. אנחנו פה כדי לספר לכם מה אנחנו עושים ואיך אנחנו פועלים מול רשויות מקומיות, חברי כנסת, שרים וממשלות במטרה לקדם חוק אקלים מתקדם ולהביא לשינוי אמיתי וליישר קו עם המדינות המתקדמות בעולם.

ניתן להאזין לפודקאסט בספוטיפיי, אפל פודקאסטים, ובקרוב בכל פלטפורמות ההאזנה, וכן לצפות בו בערוץ היוטיוב שלנו.

מאמרים קשורים

לראשונה: מנהל התכנון מתייחס לעלייה הצפויה במפלס פני הים בתכנון עתידי

ועדת הערר של המועצה הארצית לתכנון ובניה קיבלה את הערר שהגשנו והורתה על שינוי משמעותי בתכנון רצועת החוף בתכנית הגדולה של מפרץ חיפה המתחדש. זאת בהתאם לעלייה הצפוייה של מפלס הים, שהינה חלק משלכות משבר האקלים.

למאמר המלא